1685.00 Грн OMRON NE - C801KD

 Інгалятори

На сьогодні в лікуванні і профілактиці захворювань дихальних шляхів найбільш сучасним, ефективним і простим методом, що прийшов на зміну таблеткам і ін'єкціям, є небулайзерна терапія. У будь-який час, в будь-якому місці: в лікарні, вдома, на роботі, в машині або на відпочинку небулайзери ТМ OMRON є надійним інструментом в боротьбі із захворюваннями органів дихання. Небулайзерами OMRON обладнані багато клінік у всьому світі. Висока продуктивність і точно контрольований ступінь розпилення лікарських засобів, підтверджена сертифікація відповідно до Європейського стандарту EN 13544-1 (обладнання для респіраторної терапії. Частина 1: Системи розпилення і їх компоненти) роблять їх справді незамінними в домашньому і професійному використанні.


OMRON NE-C801KD


Компресорний небулайзер OMRON Comp AIR C801 Kids з унікальною технологією віртуальних клапанів і зниженим рівнем шуму (46 дБ). Модель має новий дизайн, розроблений спеціально для дітей, компактний і простий у використанні. Дитячі аксесуари - іграшки, які можуть бути приєднані до розпилювача, перетворять процес лікування в веселу гру.


MMAD приблизно 3 мкм
Комплектується небулайзерною камерою CompAIR™, в основі якої лежить технологія віртуальних клапанів (Virtual Valve Technology - V.V.T.)
Просте управління небулайзером однією кнопкою
Відсоток частинок лікарського аерозолю з розміром менше 5 мкм (респірабельна фракція) становить понад 74 %, завдяки чому максимум лікарського засобу потрапить в нижні дихальні шляхи.
Знижений рівень шуму небулайзера - 46 дБ
Невеликі розміри, легка вага - 270 г
Простота підготовки і легкість проведення інгаляції в режимі природного дихання
Можливість застосування різного роду медичних препаратів
Економне використання лікарського засобу: мінімальні втрати ліків під час інгаляції та малий залишковий об'єм
Сумка для зберігання
У комплекті: небулайзерна камера, загубник, маски для немовлят і дітей, комплект фільтрів (5 шт.), В комплектації до цього небулазеру йде тільки одна іграшка - веселий ведмедик.
Сертифікація відповідно до вимог Європейського стандарту EN 13544-1
Термін гарантії 3 роки


  •  Опублікована дата: 10/01/2022
  •  Перегляди: 208 Корисна інформація

  • Уникайте шахрайства, діючи на місцевому рівні або сплачуючи PayPal
  • Ніколи не платите за допомогою Western Union, Moneygram або інших анонімних платіжних послуг
  • Не купуйте чи не продавайте за межами вашої країни. Не приймайте касові чеки з-за кордону
  • Цей сайт ніколи не бере участі в жодній транзакції та не обробляє платежі, доставку, гарантійні операції, надають послуги депонування або пропонують "захист покупців" або "сертифікат продавця"

Коментарі

    Залиште свій коментар (спам і образливі повідомлення будуть вилучені)