1567.00 Грн OMRON NE - C801

 Інгалятори

На сьогодні в лікуванні і профілактиці захворювань дихальних шляхів найбільш сучасним, ефективним і простим методом, що прийшов на зміну таблеткам і ін'єкціям, є небулайзерна терапія. У будь-який час, в будь-якому місці: в лікарні, вдома, на роботі, в машині або на відпочинку небулайзери ТМ OMRON є надійним інструментом в боротьбі із захворюваннями органів дихання. Небулайзерами OMRON обладнані багато клінік у всьому світі. Висока продуктивність і точно контрольований ступінь розпилення лікарських засобів, підтверджена сертифікація відповідно до Європейського стандарту EN 13544-1 (обладнання для респіраторної терапії. Частина 1: Системи розпилення і їх компоненти) роблять їх справді незамінними в домашньому і професійному використанні.


OMRON NE-C801


Компактний компресорний небулайзер


Новий компресорний небулайзер OMRON C 801 E з'явився на українському ринку! Цей прилад володіє зниженим рівнем шуму, що дозволяє проводити інгаляції навіть у маленьких дітей. Важливою перевагою нового інгалятора ОМРОН є його легкість і компактність - зручно зберігати вдома і брати з собою в дорогу. Для інгаляцій можна використовувати широкий спектр розпилювальних препаратів. Новий небулайзер OMRON C 801 E сертифікований відповідно до Європейського стандарту EN 13544-1 для небулайзерів, що є гарантією високої якості.


Рівень шуму роботи небулайзера OMRON C 801 E становить всього 46 дБ, так що більше Вам не доведеться турбувати домашніх неприємним звуком. Для порівняння, рівень шуму в тихій кімнаті будинку становить приблизно 40 дБ. Маленькі діти часто бояться гучного гудючого звуку, який видає компресор небулайзера при роботі. В цьому випадку можуть виникнути проблеми при проведенні інгаляції. OMRON C 801 E допоможе зняти напад у дитини і не злякає її. Висока якість виробленого аерозолю і малий залишковий об'єм лікарського препарату є невід'ємними характеристиками компресорного небулайзера OMRON C 801 E.


Новий інгалятор важить всього 270 грам, що робить його дуже мобільним - прилад зручно брати з собою в поїздки. У комплект також входить сумка для перенесення та зберігання.


Завдяки своїм характеристикам OMRON C 801 E швидко завойовує визнання споживачів!


MMAD приблизно 3 мкм
Комплектується небулайзерною камерою CompAIR™, в основі якої лежить технологія віртуальних клапанів (Virtual Valve Technology - V.V.T.)
Просте управління небулайзером однією кнопкою
Відсоток частинок лікарського аерозолю з розміром менше 5 мкм (респірабельна фракція) становить понад 74 %, завдяки чому максимум лікарського засобу потрапить в нижні дихальні шляхи.
Знижений рівень шуму небулайзера - 46 дБ
Невеликі розміри, легка вага - 270 г
Простота підготовки і легкість проведення інгаляції в режимі природного дихання
Широкий спектр застосовуваних лікарських препаратів для небулайзера
Економне використання ліків: мінімальні втрати ліків під час інгаляції та малий залишковий об'єм після
Сумка для зберігання небулайзера
Сертифікація відповідно до Європейського стандарту EN 13544-1
У комплекті: компресор, небулайзерна камера «КомпЕЙР», загубник, насадка для носа, доросла і дитяча маски (ПВХ), повітрявідвідна трубка, комплект фільтрів (5 шт.), сумка для зберігання, інструкція, гарантійний талон


  •  Опублікована дата: 10/01/2022
  •  Перегляди: 337 Корисна інформація

  • Уникайте шахрайства, діючи на місцевому рівні або сплачуючи PayPal
  • Ніколи не платите за допомогою Western Union, Moneygram або інших анонімних платіжних послуг
  • Не купуйте чи не продавайте за межами вашої країни. Не приймайте касові чеки з-за кордону
  • Цей сайт ніколи не бере участі в жодній транзакції та не обробляє платежі, доставку, гарантійні операції, надають послуги депонування або пропонують "захист покупців" або "сертифікат продавця"

Коментарі

    Залиште свій коментар (спам і образливі повідомлення будуть вилучені)