1999.00 Грн OMRON A3 Complete (NE-C300-E)

 Інгалятори

Прорив року - найбільш очікуваний компресорний небулайзер від японської корпорації OMRON А3 Completeс з регулюванням розміру часток тепер в Україні! Унікальна конструкція небулайзерної камери з регулюванням розміру часток дозволяє лікувати захворювання верхніх, середніх і нижніх дихальних шляхів одним пристроєм!


Небулайзер OMRON A3 Complete це медичний прилад, здатний створювати аерозоль з характеристиками, відповідними для лікування різних респіраторних захворювань. Регулюючи кільце управління розпиленням на кришці небулайзерної камери, можна створити аерозоль з характеристиками, що дозволяють отримати максимальне проникнення лікарського засобу в дихальні шляхи, для яких призначено лікування. Це інноваційний науковий підхід до домашнього лікування, цей пристрій було розроблено у співпраці з пульмонологогами з метою підвищення ефективності лікування астми, хронічного бронхіту, а також респіраторних захворювань, алергічної та іншої етіології.


При будь-якій патології органів дихання єдиний зареєстрований в Україні небулайзер OMRON A3 Complete з регульованим розпиленням доставить лікарський препарат точно до місця патологічного процесу (верхні, середні, нижні відділи дихальних шляхів). Зміна розміру часток в аерозолі дозволяє швидко і ефективно доставити ліки в відділи легень і дихальних шляхів, уражені запаленням або іншим патологічним процесом.


OMRON А3 Complete має 3 положення кільця розпилювача на небулайзерній камері:


Положення 1: розмір часток становить 7,5+ мкм, підходить для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів (риніт, гайморит, ларингіт і т. п.)


Положення 2: розмір часток становить 4,5-7,5 мкм, підходить для лікування захворювань середніх дихальних шляхів (трахеї і т. п.)


Положення 3: розмір часток становить 2-4,5 мкм, підходить для лікування захворювань нижніх дихальних шляхів (астма, бронхіт тощо)


Мінімальний обсяг небулайзерної камери становить 2 мл - максимальний 12 мл


Рівень шуму компресора (на відстані 1 м) - 65 дБ


Швидкість розпилення становить:


Положення кільця розпилення 1: близько 0,7 мл/хв
Положення кільця розпилення 2: близько 0.5 мл/хв
Положення кільця розпилення 3: близько 0,3 мл/хв
Завдяки унікальній конструкції небулайзерної камери досягається економне використання лікарського засобу: мінімальні втрати ліків під час інгаляції та малий залишковий об'єм


Небулайзер A3 Complete укомплектований усіма необхідними аксесуарами для використання за призначенням.


Увага! Перед використанням пристрою проконсультуйтеся з лікарем щодо того, яке положення кільця розпилення є найкращим для призначеного лікування, та уважно ознайомтесь з інструкцією по експлуатації приладу.


  •  Опублікована дата: 10/01/2022
  •  Перегляди: 328 Корисна інформація

  • Уникайте шахрайства, діючи на місцевому рівні або сплачуючи PayPal
  • Ніколи не платите за допомогою Western Union, Moneygram або інших анонімних платіжних послуг
  • Не купуйте чи не продавайте за межами вашої країни. Не приймайте касові чеки з-за кордону
  • Цей сайт ніколи не бере участі в жодній транзакції та не обробляє платежі, доставку, гарантійні операції, надають послуги депонування або пропонують "захист покупців" або "сертифікат продавця"

Коментарі

    Залиште свій коментар (спам і образливі повідомлення будуть вилучені)