2095.00 Грн Інгалятор ультразвуковий «Біомед» 402В

 Інгалятори

Інгалятор ультразвуковий “БІОМЕД” 402В призначений для розпилення лікарських препаратів та їх доставки у дихальні шляхи хворих із бронхолегеневими захворюваннями з метою ефективного лікування та реабілітації на всіх етапах надання медичної допомоги.


Інгалятор ультразвуковий “БІОМЕД” 402В призначений для використання в лікувально-профілактичних закладах різних рівнів, таких як поліклініки, стаціонари, санаторії,


інгаляторії фізіотерапевтичних відділень.


Інгалятор ультразвуковий “БІОМЕД” 402В може застосовуватись при проведенні діагностичних досліджень, зокрема для отримання індукованого мокротиння, введення радіоізотопів в легені (оцінка вентиляції), барвників (оцінка кліренсу) та алергенів (діагностика бронхіальної астми) або підготовки до бронхоскопії (бронхолітики, муколітики, лідокаїн) та інших.


Розпилення досягається завдяки високочастотній вібрації п'єзоелементу. Дисперсність аерозолів, що утворюються ультразвуковими інгаляторами, досить висока і становить від 0,5 до 10 мкм. лікарський препарат перетворюється на дрібнокрапельний аерозольний туман. Частки аерозольного туману діаметром 8-10 мкм осідають у порожнині рота і носа, від 5 до 8 мкм – у верхніх дихальних шляхах і трахеї, від 3 до 5 мкм – у нижніх дихальних шляхах, від 1 до 3 мкм – у бронхіолах, від 0,5 до 2 мкм – в альвеолах.


При інгаляційній терапії за допомогою 402В виключається ефект «першого проходження» та зниження активності лікарського препарату в печінці, досягається висока концентрація медикаментів у дихальних шляхах. Апарат має високу продуктивність при можливості тривалого використання (до 4 годин), простий та зручний у використанні.

Характеристика:


ПараметрЗначенняЖивлення інгалятора220-240 ±10% В, 50 ГцСпоживана потужність, ВАне більше 50Частота ультразвукових коливань1,7 МГц ± 10%Максимальна швидкість розпилюванняне менше 3 мл/хв.Місткість малої розпилювальної чашки для лікарського розчину150 млМісткість великої розпилювальної чашки для лікарського розчину350 млМісткість резервуару для води300 млВстановлення часу тривалості процедурвід 0 до 60 хвРівень шумуне більше 50 дБДисперсність аерозолю0,5 до 10 мкм (90% менше 5 мкм)Середній розмір частинок аерозолю (MMAD) 5 мкмМасане більше 2,9 кгРозміри (довжина х ширина х висота)340х185х120 ммНормальні робочі умови : Температура навколишнього середовищавід 5 до 40 °СВідносна вологість повітря30 – 80%Атмосферний тиск86 кПа – 106 кПа
Базова комплектація:


НайменуванняКількістьІнгалятор ультразвуковий “БІОМЕД”1 шт.Маска1 шт.Мундштук3 шт.Гофрована трубка3 шт.Трубка для лікування риніту1 шт.П’єзоелемент    1 шт.Зворотній клапан2 шт.З’єднувач для гофрованих трубок2 шт.Насадка для виходу аерозолю1 шт.Велика коливальна мембрана3 шт.Мала коливальна мембрана3 шт.Інструкція користувача1 шт.  •  Опублікована дата: 10/01/2022
  •  Змінена дата: 10/01/2022
  •  Перегляди: 0 Корисна інформація

  • Уникайте шахрайства, діючи на місцевому рівні або сплачуючи PayPal
  • Ніколи не платите за допомогою Western Union, Moneygram або інших анонімних платіжних послуг
  • Не купуйте чи не продавайте за межами вашої країни. Не приймайте касові чеки з-за кордону
  • Цей сайт ніколи не бере участі в жодній транзакції та не обробляє платежі, доставку, гарантійні операції, надають послуги депонування або пропонують "захист покупців" або "сертифікат продавця"

Коментарі

    Залиште свій коментар (спам і образливі повідомлення будуть вилучені)