2209.00 Грн 2 в 1: Компресорний інгалятор з назальним аспіратором OMRON DuoBaby (NE-C301-E)

 Інгалятори

Тепер інгаляція стала ще ефективнішою! Цей прилад був розроблений у співпраці з пульмонологами з метою поліпшення лікування астми, хронічного бронхіту, алергії, закладеності носа і інших порушень і патологічних станів дихальної системи. Унікальний дитячий компресорний небулайзер OMRON DuoBaby з назальний аспіратор - це рівень лікування 2в1:


1. видалення слизу з носової порожнини для полегшення дихання за допомогою назального аспіратора, що працює на основі ефекту Вентурі. Насос компресора генерує стиснене повітря, яке проходить через звуження і завдяки ефекту Вентурі створює вакуум, що забезпечує всмоктування слизу в дренажну камеру, як наслідок підвищується ефективність проведення інгаляційної процедури.
2. унікальна небулайзерна камера зі змінними верхніми частинами. Залежно від обраної верхньої частини небулайзерної камери можна створити аерозоль з характеристиками, що дозволяють отримати максимальне проникнення лікарського засобу у відділ дихальних шляхів, для яких призначено лікування. Верхня частина 1 (зеленого кольору) призначена для проведення інгаляції при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, таких як риніт, синусит, фарингіт, тонзиліт і ларингіт, розмір часток (ММАД) становить приблизно 9 мкм.
Нижня частина 2 (синього кольору) призначена для проведення інгаляції при захворюваннях нижніх дихальних шляхів, таких як астма, бронхіт, бронхіоліт, бронхопневмонія та інше, розмір часток (ММАД) становить приблизно 4 мкм.


Небулайзер оснащений зручним відділенням для зберігання комплектуючих - тепер нічого не загубиться!


Мінімальний обсяг небулайзерної камери становить 1 мл - максимальний 12 мл


Обсяг камери назального аспіратора становить 7 мл.


Рівень шуму компресора (на відстані 1 м) - 63 дБ


Швидкість розпилення становить:


При установці верхньої частини 1 (зеленого кольору), призначеної для проведення інгаляції при захворюваннях верхніх дихальних шляхів: близько 0,4 мл/хв
При установці верхньої частини 2 (синього кольору), призначеної для проведення інгаляції при захворюваннях нижніх дихальних шляхів: близько 0.2 мл/хв
Комплект поставки: компресор, небулайзерна камера, 2 верхні змінні частини небулайзерної камери (синя і зелена), повітряна трубка, загубник, маска для дитини, назальний аспіратор, інструкція з експлуатації, гарантійний талон


Не займайтеся самолікуванням! Перед використанням приладу обов'язково ознайомтесь з інструкцією по експлуатації!


  •  Опублікована дата: 10/01/2022
  •  Перегляди: 385 Корисна інформація

  • Уникайте шахрайства, діючи на місцевому рівні або сплачуючи PayPal
  • Ніколи не платите за допомогою Western Union, Moneygram або інших анонімних платіжних послуг
  • Не купуйте чи не продавайте за межами вашої країни. Не приймайте касові чеки з-за кордону
  • Цей сайт ніколи не бере участі в жодній транзакції та не обробляє платежі, доставку, гарантійні операції, надають послуги депонування або пропонують "захист покупців" або "сертифікат продавця"

Коментарі

    Залиште свій коментар (спам і образливі повідомлення будуть вилучені)