509000.00 Грн Ультразвукова портативна чорно-біла діагностична система Mindray DP30

 Інше

Ергономічний і ультракомпактний стаціонарний узі апарат Mindray DC-40 підвищує клінічну ефективність за рахунок поєднання простого призначеного для користувача інтерфейсу і множинних програм і функцій.

Завдяки використанню передових технологій кольору, зображення легко переглядати на 15-ти (17-ти) дюймовому моніторі. Використовуючи нові програми перетворення і обробки, узі система DC-40 пропонує відмінну якість зображення, що значно підвищує точність діагностики.

Грамотно розроблена конструкція даного узі апарату значно підвищує експлуатаційні можливості і зручність користування. Сенсорна панель управління з діагоналлю 10.4 дюймів може бути відрегульована залежно від уподобань користувача для кращого робочого положення. Систему можна переміщувати і надійно фіксувати за рахунок наявності коліс з індивідуальними гальмами.

Широка лінійка підтримуваних видів датчиків і набір багатофункціональних програм дозволяє використовувати ультразвуковий апарат DC-40 в різноманітних областях ультразвукових досліджень. А наявність нових додатків iStorage і MedSight дозволяють передавати отримані зображення на комп'ютер або смартфон.


  •  Опублікована дата: 30/11/2021
  •  Перегляди: 1 Корисна інформація

  • Уникайте шахрайства, діючи на місцевому рівні або сплачуючи PayPal
  • Ніколи не платите за допомогою Western Union, Moneygram або інших анонімних платіжних послуг
  • Не купуйте чи не продавайте за межами вашої країни. Не приймайте касові чеки з-за кордону
  • Цей сайт ніколи не бере участі в жодній транзакції та не обробляє платежі, доставку, гарантійні операції, надають послуги депонування або пропонують "захист покупців" або "сертифікат продавця"

Коментарі

    Залиште свій коментар (спам і образливі повідомлення будуть вилучені)