1200000.00 Грн Стаціонарний УЗД преміум класу DC-8 Mindray Луцк

 Інше

Mindray DC-8 - це унікальність і досконалість деталей, що з'єдналися в стаціонарному компактному ультразвуковому комплексі.

Діагностична ультразвукова система DC-8 ідеально підходить для використання в акушерській, гінекологічній практиці, для абдомінального дослідження дорослих пацієнтів і дітей, для дослідження судин, неврологічної, урологічної, скелетно-м'язової систем, а також малих органів, ортопедії, головного мозку новонароджених, для проведення кардіологічного дослідження дорослих і дітей, і транскраніального дослідження дорослих пацієнтів.

УЗД система складається з 19 дюймового екрану, який забезпечує якісне відображення зображень і значень параметрів в ході сканування, а також з сенсорного монітора для управління, який забезпечує обмін інформацією між оператором і системою, регулювання параметрів зображень і виконання ряду найбільш поширених функцій в кожному спеціальному режимі.

На УЗД апараті DC-8 дуже зручно працювати, так як він компактно вміщує в собі всі необхідні тримачі для датчиків і для установки флакона з гелем, містить спеціальні ручки для здійснення поворотів системи і зміни положення екрану. Наявність компактно розташованої підсвічуючої клавіатури забезпечує комфортне проведення робіт. Вбудовані аудіо колонки на передній частині системи дозволяють якісно прослуховувати звуки проведених досліджень. Також УЗД апарат DC-8 має вбудований DWD-CD привід і 6 USB порту, що дозволяє переносити інформацію на зовнішні накопичувачі.


  •  Опублікована дата: 30/11/2021
  •  Регіон: Волинська область
  •  Місто: Луцк
  •  Перегляди: 175 Корисна інформація

  • Уникайте шахрайства, діючи на місцевому рівні або сплачуючи PayPal
  • Ніколи не платите за допомогою Western Union, Moneygram або інших анонімних платіжних послуг
  • Не купуйте чи не продавайте за межами вашої країни. Не приймайте касові чеки з-за кордону
  • Цей сайт ніколи не бере участі в жодній транзакції та не обробляє платежі, доставку, гарантійні операції, надають послуги депонування або пропонують "захист покупців" або "сертифікат продавця"

Коментарі

    Залиште свій коментар (спам і образливі повідомлення будуть вилучені)