2630.00 Грн Інгалятор ультразвуковий «Біомед» 402С

 Пацієнтам

Інгалятор ультразвуковий “БІОМЕД” 402C призначений для розпилення лікарських препаратів та їх доставки у дихальні шляхи хворих із бронхолегеневими захворюваннями з метою ефективного лікування та реабілітації на всіх етапах надання медичної допомоги.


Інгалятор ультразвуковий “БІОМЕД” 402C призначений для використання в лікувально-профілактичних закладах різних рівнів, таких як поліклініки, стаціонари, санаторії,


інгаляторії фізіотерапевтичних відділень.


Інгалятор ультразвуковий “БІОМЕД” 402C може застосовуватись при проведенні діагностичних досліджень, зокрема для отримання індукованого мокротиння, введення радіоізотопів в легені (оцінка вентиляції), барвників (оцінка кліренсу) та алергенів (діагностика бронхіальної астми) або підготовки до бронхоскопії (бронхолітики, муколітики, лідокаїн) та інших.


Розпилення досягається завдяки високочастотній вібрації п'єзоелементу. Дисперсність аерозолів, що утворюються ультразвуковими інгаляторами, досить висока і становить від 0,5 до 10 мкм. лікарський препарат перетворюється на дрібнокрапельний аерозольний туман. Частки аерозольного туману діаметром 8-10 мкм осідають у порожнині рота і носа, від 5 до 8 мкм – у верхніх дихальних шляхах і трахеї, від 3 до 5 мкм – у нижніх дихальних шляхах, від 1 до 3 мкм – у бронхіолах, від 0,5 до 2 мкм – в альвеолах.


При інгаляційній терапії за допомогою 402C виключається ефект «першого проходження» та зниження активності лікарського препарату в печінці, досягається висока концентрація медикаментів у дихальних шляхах. Апарат має високу продуктивність при можливості тривалого використання (до 4 годин), простий та зручний у використанні.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:


Живлення приладу (напруга/частота)АС 220 В~ / 50 ГцПотужність≤ 70VAЧастота ультразвукових коливань1,7 МГц ± 10%Максимальна швидкість розпилювання≥ 3 мл/хв.Середній аеродинамічний розмір частинок (MMAD) 3.9 мкмКількість частинок діаметром менше, ніж 5мкм>65 %Встановлення часу тривалості процедурвід 0 до 60 хвБезперервна робота приладу4 годМісткість резервуару для води130 млМісткість розпилювальної чашки для лікарського розчину30 млРівень шуму≤50 дБ(А)Розміри (довжина х ширина х висота)180×156×115 ммВага0.72 кгВимоги щодо електробезпекиКлас ІІ, Тип В 


Базова комплектація:


Основний блок інгалятора 1 шт.
Маска                                  1 шт.
Мундштук                            1 шт.
Трубка гофрована (1 – довга, 1 – коротка))       2 шт.
З’єднувач для трубок гофрованих                     1 шт.
Зворотній клапан                                                1 шт.
З’єднувач для маски                                           1 шт.
Коливальна мембрана                                       3 шт.
Інструкція з експлуатації                                    1 шт.


  •  Опублікована дата: 21/12/2021
  •  Регіон: Волинська область
  •  Перегляди: 203 Корисна інформація

  • Уникайте шахрайства, діючи на місцевому рівні або сплачуючи PayPal
  • Ніколи не платите за допомогою Western Union, Moneygram або інших анонімних платіжних послуг
  • Не купуйте чи не продавайте за межами вашої країни. Не приймайте касові чеки з-за кордону
  • Цей сайт ніколи не бере участі в жодній транзакції та не обробляє платежі, доставку, гарантійні операції, надають послуги депонування або пропонують "захист покупців" або "сертифікат продавця"

Коментарі

    Залиште свій коментар (спам і образливі повідомлення будуть вилучені)